• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ÖKAMDER

Hoş geldiniz!

Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret453533
Takvim

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Fatma Kurt (20/05/2024 18:35)
Konu : Evlilik sorunlarım nasıl çözüldü
Mesaj : Merhaba arkadaşlar bu benim güçlü bir adamla karşılaşmam, 5 yıllık kocam beni 2 yaşındaki bebeğimizle bıraktı çünkü gece geç saatlere kadar dışarıda kaldığı için onu aldatmasıyla karşı karşıya kaldım, kocamın ne olduğunu anlamadan başka bir kadınla yaşadığını, ben beni Dr. Ajayi ile tanıştıran bir arkadaşımla tanıştım. Dr.Ajayi'ye durumumu anlattım ve aşk büyüsü yapıldı, bir hafta içinde kocam başına ne geldiğini bilmediğini söyleyerek eve döndü ve yeniden mutlu bir hayat yaşıyoruz. Evlilik sorunlarının çözümü için Dr. Ajayi ile Telegram / Whatsapp: +2347084887094 veya e-posta: drajayi1990@gmail.com üzerinden iletişime geçin.
Emine (07/01/2024 01:18)
Konu : İstek
Mesaj : Meraba ben magdurum yabancı biriyle evlenmek istiyorum fakat kimliğine suçu olmadığı halde el koydular evlenemiyorum lütfen yardım eder misiniz sizden ricam bu konuyu çözmeniz ilgilenmeniz bir Türk vatandaşı olarak sizden isteğim bana ulaşırsanız sevinirim çok uğraştık ama ilgilenmiyorlar lütfen🥹🥹
Elif kçak (31/05/2023 11:02)
Konu : Hastamla ilgilenmiyorlar
Mesaj : Hastam kanser hastası kemiklere şiddetli ağrılar veriyor hastam iyi değil eve gönderdiler polikinik yatırmak istedi kattaki sorumlu klinik şefi yatağınız yok diye yatisini kabul etmiyor pazartesiden buyana hastam iyi değil yazmadigim aramadigim yer kalmadı lütfen yardımcı olun hastam kendine zarar veriyor artık lütfen tarafıma dönüş yapılsın Elif kçak 05069739018
Kadir özer (25/02/2023 01:11)
Konu : İbn-i Sina hastanesi Mehmet armangil
Mesaj : 05 /10 2022 tarihinde iş kazası geçirdim 3 ayak parmağımı kopuk vaziyette İbn-i Sina hastanede intikal ettim saat 10 /30 doktor Mehmet armangil denen doktor beni ameliyata alacağını söyledi flim ve tomografisi çekildi ayağıma hiç bir mudale yapılmadı sadece filimler izlendi daha sonra doktora bir türlü ulaşamadık toplandı gelecek diye saat 17 kadar bekledildik daha sonra doktor beyin özel sekterine ulaştık ve biz hastayı almıyoruz başka yere götürün denildi ve tam 5 saat o vaziyette bekledildik aç susuz ve ayağım kopuk vaziyette daha sonra Ankara şehir hastanesi ninde bir sağlık bakanlığından ulaştığımız kişi ameliyata alacağını söyledi ve saat17 akşam 23/30 ameliyatada alındım ve 3 ayak parmağım kesildi ne basina nede başka kimseye duyurmadik devletin hastanesi doktorun zedelenmesi diye Ama çok acı ve ızdırap çektim tam 12 saat bekletildim inanıyorum ki o doktorun ve bekletenlerin hesapini devletimiz sorar maddi manevî davacıyım devletimizin gereğini yerine getirir ben istiklal savaşı gazisi torunuyum
Hayriye arslan (14/12/2022 14:12)
Konu : Ceyran
Mesaj : Başkanım iki senedir ceyran diregimiz yok kaymakama gittik belediye gittik yardımcı olmadılar araban ergen duraginda kalıyoruz eşimin geliri yok ameliyatlı gözünden iki cocumuz var konteynır evde kalıyoruz eşyanız yok mümkünse acil bize yardım edin çok çaresizim sağolun.
İbrahim Üstüner (08/11/2022 22:38)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Adalet Bakanlığı Danışmanı sayın Fahri Balcı bey selam ve saygılarımla değerli ve kıymetli Sn Danışmanım Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
mustafa (25/03/2021 09:54)
Konu : Asfalt parası ödemesi
Mesaj : Başkanım, 2015 yılında ödeme yaptığımız asfalt vergilerinin iade edileceğine dair basında yer alan haberler ve sizin beyanınıza istinaden, sizden önceki Başkanlığın almış olduğu haklarımız olan yaptığımız ödemelerin geri dönüşünü siz değerli ve sözüne güvenilir Başkanımızdan istiyoruz.
Salih (19/02/2019 11:44)
Konu : KADRO durumu
Mesaj : Belediyede Özel Kalem Müdürü iken şuan görevlendirme ile Valilikte görev yapıyorum. Kadrom belediyede ve Özel Kalem Müdürü olarak duruyor. Seçimden sonra belediye el değiştirince benim kadro durumu ne olur? Özel Kalem Müdürü olarak kalır mı? yoksa kadromu değiştirebilirler mi?
ETHEM ÇELİK (31/05/2018 16:32)
Konu : EK GÖSTERGE
Mesaj : mesai mefhumu gözetmeksizin bu görevleri yapan ve yapmakta olan Siz değerli arkadaşların özlük haklarında iyileştirme yapılabilmesi için,derneğin Ercan ÜNSAL arkadaşımızın görüşlerini değerlendireceğini umuyor ve istiyorum.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.SELAMLAR
RAMAZAN DAĞ (31/05/2018 14:36)
Konu : MÜŞAVİRLER VE ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİ EK GÖSTERGE
Mesaj : Ercan Ünsal Beye ilgisinden ve açıklamalarından dolayı öncelikle teşekkür ederim. Halen görev yapan arkadaşlar emekli olduklarında maaşlarında büyük oranda düşüş olacağından dolayı mağduriyet yaşayacaklardır. Burada sadece çalışanları değil bu görevi yerine getiren emekli olmuş Başbakanlık ve Bakanlık Müşavirleri Özel Kalem Müdürleri de yararlanacaktır. 2016 ocak ayında Ercan bey bu konuyu detaylı olarak gündeme getirmiş ancak bir çalışma yapıldığına ilişkin ÖKAMDER sayfasında her hangi bir bilgi göremedim. Dernek olarak gereken hassasiyeti göstereceğinizi umarak çalışmalarınızda başarılar dilerim.
ERCAN ÜNSAL (31/05/2018 10:36)
Konu : Maaş
Mesaj : BAŞBAKANLIK VE BAKANLIKLARDA GÖREV YAPAN
MÜŞAVİRLER VE ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİ


Bu görevleri mesai mefhumu gözetmeksizin ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan yapan ve yapmakta olan Siz değerli arkadaşların özlük haklarında iyileştirme yapılabilmesi için,derneğin bu konuya duyarlı olması gerekmektedir. Son günlerde gündeme gelen bazı kamu çalışanlarına 3600 ek gösterge verilmesine ilişkin çalışma kapsamında bu konununda gündeme alınması için arkadaşların duyarlılıklarını ve desteklerini bekliyoruz.
Sizlerin de katkıda bulunacağınız düşüncesiyle, çalışmakta olduğunuz makama bu talebin iletilmesi konusunda gerekli ilgiyi göstereceğinizi umut ediyoruz.
Başbakanlık ve Bakanlık Müşavirlerinin ek göstergeleri 3600,Özel Kalem Müdürlerinin 3000 olup, makam tazminatları yoktur. Bu mağduriyetin giderilmesi için , makam tazminatları olmayan Başbakanlık ve Bakanlık Müşavirleri ile Özel Kalem Müdürlerinin 5300 ek gösterge artı 16.000 makam tazminatından yararlanarak maaş almalarının sağlanması yada emeklilik halinde bu hakkın verilmesi artık bir zorunluluktur.Bunun gerçekleşmesi halinde bu görevlerden emekli olanların alacakları emekli maaşlarında düşüş daha az olacaktır.
Çalışmalarınızda başarılar diler saygılar sunarım.

Ercan ÜNSAL
Adalet Bakanlığı
ahmet kuşçu (03/04/2018 17:43)
Konu : ek göstergeler
Mesaj : Ek göstergeler ile ilgili olarak geniş açıklamalar yapan Ercan ÜNSAL beye teşekkür ediyorum. İçerisinden 3 tane milletvekili hem de yönetim kurulumuzda görev almış arkadaşlarımızı çıkarmış olmamıza rağmen bu özlük hakkımız takip edilip halen düzeltilemiyorsak bu derneği kapatalım arkadaşlar. Kendisine hayrı olmayanın kimseye hayrı olmaz. Yönetim Kurulumuz güzel ziyaretlerde bulunuyor ama lobi yapamıyor demek ki. Saygılarımla.
Fatıma baki (19/03/2018 13:37)
Konu : Görüşme talebi
Mesaj : Bekir bozdağ ile bir hemsehrisi olarak görüşmek istiyorum..bu nasil mumkun olur bilgilendirirseniz sevinirim bil hassa annem çok istiyor
Mahmut Özkan (11/10/2017 12:55)
Konu : İşsiz tarım danışmanı
Mesaj : Ben ziraat yüksek mühendisiyim. Uzman tarım danışmanı belgem var. Tarım danışmanı olarak çalışırken çıkarılan yönetmelik ve tebliğler sonucu işsiz kaldım. Şuan iş bulamıyorum mesleğimi yapmak istiyorum zor durumdayım.
yusuf (07/08/2017 16:26)
Konu : ziyaret
Mesaj : Başbakan Yardımcımız Bekir BOZDAĞ ziyaret
Uğur İslam (23/04/2017 13:49)
Konu : Yetiştirme Yurdunda büyüyen evladınızdan sizlere mesaj
Mesaj : Mezuniyet: Önlisans: Hukuk Bölümü Adalet programı ve Lisans: Uluslarası İlişkiler

Devam eden okul: Yüksek Lisans ve Önlisans( İş Sağlığı ve Güvenliği )
Yabancı Dİl : A2 İngilizce
Sertifikalar : Bilgisayar İşletmenlik ve Programcılık
Medeni Hali : Bekar
Memuriyet Süresi:8 Yıl . Yardımcı Hizmetler Sınıfı -Teknisyen Yardımcısı kadrosu (Devlet Memurları Kanunu 36.Madde)
Yaş:28

AK PARTİ BURSA İL BAŞKANI CEMALETTİN ABİ YE DURUMU ANLATMAM SONUCU TELEFON NUMARASI VERDİ, MÜDÜRLER YERİNDE OLMADIĞI İÇİN MAİL ATMAM İSTENDİĞİ İÇİN MAİL ATMAKTAYIM..


SEVGİLİ AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI FATMA ANNEMİZ
BAKANLIĞIMIZIN ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİ DEĞERLİ BÜRO ÇALIŞANLARI VE HERKESE ALLAHIN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN( BİR ÇOK FOTOĞRAF EK OLARAK GÖNDERDİM)

https://yadi.sk/d/l57k0mn83HE5X9 fotoğrafların link

KISACA YETİŞTİRME YURDUNDA 16 YIL KALDIKTAN SONRA EMNİYET TEŞKİLATINDA MEMUR OLARAK İŞE BAŞLASAMDA KİŞİLERİN ÖZEL İŞLERİNE KOŞTURMAKTAN DEVLETİMİZE FAYDAMIZ DOKUNMADI, DEVLETİME ZARARIM VARDIR

EMNİYET TEŞKİLATINDA HİZMETLİ, TAŞERON VE DENETİMLİ SERBESTLİK OLMASINA RAĞMEN 8 YILDIR ÇAY TAŞIRIM, BULAŞIK YIKARIM, TUVALET TEMİZLERİM, BARİYER TAŞIRIM, GİTMEZSEM SORUŞTURMA AÇARLAR Kİ AÇILDI DA.. AMİRLERİN MÜDÜRLERİN ÖZEL İŞLERİNE KOŞARIM. ODALARINDA SİGARA İÇER KÜL TABLASINI TEMİZLERİM , İZ KALINCA UYARI ÜSTÜNE UYARI ALIRIM.

MÜDÜRÜN MİSAFİRİ GELİR KAHVENİN KÖPÜĞÜ OLMADIĞI İÇİN AZAR İŞİTİRİM. AĞLARIM.. SONRA SORUNLU DİYE PSİKOLOĞA GÖNDERİLİRİM..
AMA ALLAHIM ŞAHİTTİR 8 YILDA BİR KEZ BİLE LİYAKATA LAYIK GÖRÜLMEDİK, EMNİYET TEŞKİLATINDA 13 YILDIR GÖREVDE YÜKSELME SINAVI AÇILMIŞ DEĞİLDİR.. FETÖ HAKKIMIZI YEDİ.. CİMERE YAZDIK HAKKIMIZDA SORUŞTURMA AÇTILAR, FETÖ DEN ZATEN MAĞDURUZ YURTTAYKEN BİLE MALATYA ERKEK YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRÜNÜN EZİYETLERİNE MARUZ KALDIK O KİŞİ FETÖDEN TUTUKLANDI İSMİ CEVDET TATAR DI..

O KADAR VE AĞIR ŞARTLAR ALTINDA ÇALIŞTIĞIMI BİR BEN BİR ALLAH BİLİR..
GEZİ OLAYLARINDAN BURSADAN KALKIP YENİKAPI MİTİNGİNE GİDEN DEVLETİMİZE SA
Rabia (21/04/2017 21:01)
Konu : İşitme engelli yegenim
Mesaj : Hocam zorda kalmasam inanin yazmazdim ama 24 yasindaki uegenim cok madur anme babasi agir hasta durmlari yok denecek kadar heryerden is bakiyorum teyzesiyim ne olur hic olmazsa is konusunda yarfomci olun aklima soz geldiniz insallah hayirli haberleriniz gelir teşekkür ederim
Selcen Tüysüz (02/03/2017 15:59)
Konu : Aktiviteler
Mesaj : Sayın Yetkili,

Kısa bir dönemdir Dokuz Eylül Ünv. Fen Fakültesi'nde Özel Kalemlik yapmaktayım. Gerek büro çalışanlarının gerekse daha önce bu görevi yapmış kişilerin bu konumun arz ettiği önem ve gizliliğin bilincinde olmadıklarını fark ederek, bunu yansıtacak ve tanıtacak kişinin bu konumda bulunan kişi olduğunu anlamış bulunmaktayım. Bu doğrultuda bu görevi belli standartlar çerçevesinde farkındalıkla yapmak ve kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda mesajıma hassasiyet göstereceğinizi ve yönlendirebileceğinizi umuyorum.
Saygılarımla
ibrahim öztürk (18/02/2017 19:26)
Konu : kulevinç
Mesaj : Sayın başkan inçekde kulevinç operatoru olarak çalışıyorum özel bir durum için görüşmek istiyorum
Rabia (19/08/2016 13:28)
Konu : Rica
Mesaj : Sayın Adalet Bakanım ALLAH RIZASI İÇİN yardım edin istismar suçları yaşlara göre ayırt edilmeli size rica ediyorum lütfen yardım edin dayanacak gücümüz kalmadı artık
Başkanımız


MUSTAFA TARLACI
Protokol Kuralları
Dergimiz
Resmi Gazete
Web Mail