• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ÖKAMDER

Hoş geldiniz!

CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ KUTLAMA MESAJI
YENİ KURULAN CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ,  ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA  DERNEĞİ OLARAK EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLAR, ÜLKEMİZE,  MİLLETİMİZE YAPACAKLARI HİZMETLERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.


YENİ KURULAN CUMHURİYET HÜKÜMET SİSTEMİNDE GENÇLİK VE SPOR BAKANI OLARAK ATANAN ESKİ ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİMİZDEN SAYIN MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU'NU KUTLAR, ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret222687

Anasayfa

 
  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLAR SELAM VE SAYGILAR SUNARIZ.ÖKAMDER YÖNETİM KURULU
  Ankara Üniversitesi Rektörlük Özel Kalem Müdürü iken Üniversite Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Meryem CANSU’yu ÖKAMDER Yönetim Kurulu Olarak Makamında Ziyaret ederek, Yeni Görevinde Başarılar Diledik.
  TBMM Başkanı Özel Kalem Müdürü Sn.Ferdi ŞİMŞEK'İ ÖKAMDER Yönetim Olarak Makamında Ziyaret Ederek Yeni Görevinde Başarılar Diledik.
  Gençlerimizin ve Tüm Halkımızın 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramını En İçten Dileklerimizle Kutlar Selam ve Saygılar Sunarız.
Arşiv >>  
Başkanımız
Protokol Kuralları
Dergimiz
Resmi Gazete
Web Mail