• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ÖKAMDER

Hoş geldiniz!

CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ KUTLAMA MESAJI
YENİ KURULAN CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ,  ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA  DERNEĞİ OLARAK EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLAR, ÜLKEMİZE,  MİLLETİMİZE YAPACAKLARI HİZMETLERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.


YENİ KURULAN CUMHURİYET HÜKÜMET SİSTEMİNDE GENÇLİK VE SPOR BAKANI OLARAK ATANAN ESKİ ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİMİZDEN SAYIN MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU'NU KUTLAR, ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret234943

Unal KAYA

Ünal KAYA

1957   yılında Manisa Gördes’te doğdu. İlk ve orta okulu Manisa’da, İmam Hatip   Lisesi’ni 1979 yılında Kocaeli’nde bitirdi. 2 yıllık memuriyetin ardından   daha sonra 1987 yılında Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisini bitirdi.   Yüksek Öğrenimine devam ederken 1984 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı Merkez   birimlerinde, 1985 yılı sonu itibariyle de özel kalemde yer almaya başladı.   1987 yılında şef oldu.

Vatani   görevini 1990 yılında yedek subay olarak yaptı. Dönüşte özel kalemdeki   görevine devam etti. 1993 yılında Eğitim Uzmanı, 1994 yılında da APK Uzmanı   oldu. Mesleği ile ilgili çeşitli kurslara katılarak sertifikalar aldı.

2003-2010   Yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığı Özel Kalem Müdürlüğü görevini   yaptı. Halen Diyanet İşleri Başkanlığı Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı   olarak görevine devam etmekte olup Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği   Yönetim Kurulu Üyesi, Özel Kalem Müdürleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği   Başkanlığını yürütmektedir.

Başkanımız
Protokol Kuralları
Dergimiz
Resmi Gazete
Web Mail